Tasuta transport DPD pakiautomaati al 70€ ostust!

Laste Mänguasjad Logo

Tere tulemast Lastemänguasjad.ee e-poodi! 

Meie lugu sai alguse 2022. aastast kus väikelapsega perena tundsime, et aeg on argipäeva muutuseid tuua. Süda ihkas midagi muud kui tavalist palgatööd ja olles väikelapse kõrval avastanud lastemaailma, tundus oma e-poe loomine loogilise sammuna. Nüüd, 2023.aasta suvel võtsime asja kätte ja tegime ära!

Meie missioon on lihtne, kuid oluline. Soovime muuta iga lapse mängukogemuse rikkalikumaks, pakkudes mänguasju, mis inspireerivad neid avastama, looma ja õppima. 

Lisaks sellele on meie üheks eesmärgiks pakkuda tuntud brändide kaubavaliku kõrvale tooteid, mida ei leia tavalisest kaubandusvõrgust. Meie tootevalik on lai ja mitmekesine. E-poest leiate tooteid alates kõige populaarsematest mänguasjadest kuni Eesti kodumaiste väiketootjate eriliste käsitöö mänguasjade ja mööblini. Oleme uhked, et saame toetada kohalikke tootjaid ja pakkuda meie klientidele mänguasju ja lastetarbeid, mis on valmistatud hoole ja armastusega. 

Loodame, et ajas kasvades saame teieni tuua üha rohkem tooteid ja mänguasju mis on toodetud siinsamas, meie väikeses, kuid armsas Eestis!

Selleks, et saaksime kasvada ja areneda, võtame avasüli vastu kogu tagasiside.  

Täname, et valisite meie poe. Ootame põnevusega võimalust tuua teie peredesse rõõmu, naeru ja õppimist läbi mängu!

Ostukorv
Scroll to Top